Blindfish
Balık
Mindhours
Ada
Adamıza Hoşgeldiniz
Gökyüzü
  Neler Yaptık
Dijital Medya Kurumsal Kimlik Basılı Medya
empty
seperator
Oyun, çocukluğumuzun vazgeçilmezi. Büyüdük de mi unuttuk geçmişimizi? Yoksa modern yaşam mı değiştirdi bizi? Belki de, gelişen teknoloji avuçlarına alıverdi oyuna ayrılan zamanı. Neden ne olursa olsun, bugün, yaratıcıların çoğu es geçiyor, yaşamın bu en anlamlı eylemini. Ya da çok farklılaştı, kişiselleşti oyunun tanımı... Oysa çocukken oynadığımız oyunlardı farklı birer birey yapan bizi: daha yaratıcı, belki daha karmaşık ama daha iletişimci...   Yeni bir oyun: 'Körbalık'. Bizim adamızın oyunu. Kural basit: Gözümüzü bir eşarpla bağlıyor, yaratıcı tasarım fikirleri bulmaya çalışıyoruz. Neden mi kapatıyoruz gözlerimizi? Çünkü ışıkla, görüntüyle ama en çok da sınırlarla bağımız kesilsin istiyoruz. Sınırlar ortadan kalkınca yeniden özgür kalıyoruz. Gizemli bir dünyanın kapısından içeri süzülüyor; cesur, heyecanlı ve meraklı adımlar atıyoruz. Ve karanlıkta attığımız her adımda en yaratıcı sabaha kavuşacağımızın inancını taşıyoruz.
seperator
empty mavi ustbar
Mavi Kulak
Ne Yapıyoruz
MAvi desen İnteraktif Marka Yaratma, İnteraktif Proje Tasarımları, Portal Tasarımı, Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, E- ticaret Sitesi Tasarımları, Banner Tasarımı, Flash Animasyon Tasarımları, E-bülten Tasarımı, Mikro Site Tasarımı, Blog Tasarımı, İnteraktif Kampanya Tasarımları, e-mail tasarımı, Landing Page Tasarımı. Kurumsal Kimlik ve Marka Yaratma, Kampanya Tasarımları, Reklam Tasarımı, Katalog Tasarımı, Broşür Tasarımı, Süreli Yayın Tasarımı, Faaliyet Raporu Tasarımı, İnsert Tasarımı, Afiş Tasarımı, İnteraktif Cd/Dvd Rom, 3D Tasarımlar, 2 ve 3 Boyutlu Animasyon Tasarımları, Multimedya, KİOSK Tasarımları, Yazılım Ara Yüz Tasarımları, Basılı Materyal Tasarımları.
empty mavi altbar
empty
empty sari ustbar
Sarı Kulak
Neler Yaptık
  Gelişen dijital dünya, algı değişimleri, yaratıcı pazarlama faaliyet fokusu ve yeniden değerlendirip anlamlandırdığımız memnuniyet anlayışımız ile birlikte çalıştığımız partnerlerimize, bekledikleri yaratıcı ve etkin tasarım çözümleri sunduk. Keyif verdik. Keyif aldık. Birlikte çalıştığımız firmalara ilgili sektörlerde, farklı ve ihtiyaca yönelik gerçekleştirdiğimiz tasarın projeleri ile satış ve pazarlama etkinliklerini yükselttik. Oyun grubumuz, temsil ettiği her noktada, akılda kalacak yaratıcı tasarım uygulamaları geliştirdi. Oyun arkadaşımız MINDHOURS BUSINESS ile dijital dünyada ses getirecek projelerin peşine düştük. Birkısmını gerçekleştirdik. Birkısmı için gün sayıyoruz. Herkes oyun oynamaktan zevk alsın diye sponsor olduk. Sosyal sorumluluk projelerini destekle(yeceğiz)dik.
empty sarı altbar
empty
empty beyaz ustbar
Beyaz Kulak
Dijital Medya Kurumsal Kimlik Basılı Medya
empty beyaz altbar
 
 
 

Gülbahar Mah. Avnidilligil Cad. Uysal Sok. No: 2/3 34394 MECİDİYEKÖY/ İSTANBUL
Tel: (0212) 213 18 05 PBX - bfdt@blindfish.org